JAGA INFOT SÕPRADEGA
SINU SEIKLUS VEE ALL: SUKELDUMA EESTLASEST INSTRUKTORIGA!


Unistad kohtumisest põnevate ookeanielanikega nende loomulikus elukeskkonnas? Täida oma unistused Tenerifel! Seda enam, et nüüd saab Tenerifel sukelduma minna ka koos eestlasest instruktoriga.


Atlandi ookeani suured kalad ja mereloomad koos aastaringselt sooja kliima ning stabiilsete veetemperatuuridega teevad Tenerifest tõelise maiuspala sukeldumissõpradele. Seda kinnitab ka fakt, et sukeldumisorganisatsiooni CMAS allveefotograafia maailmameistrivõistlused peeti 2019. aastal just nimelt siin. Seega - kui ka sina tahad kohtuda vaalade, raide, delfiinide, merikilpkonnade, papagoikalade, kaheksajalgade või muude põnevate olenditega loomaaia asemel hoopis sinises Atlandi ookeanis, oled Tenerife lõuna- või läänerannikul puhates täpselt õiges kohas!

MIS SUKELDUMINE MAKSAB?
Proovisukeldumine algajatele: 75 €. Hind sisaldab eestikeelset sissejuhatust sukeldumise teooriasse, sukeldumist (ca 45 min), varustuse renti ja kindlustust. Proovisukeldumisel toimub vetteminek kaldalt, sügavust reguleerib instruktor vastavalt sukelduja valmisolekule ja oludele. Kogu ettevõtmise kestvus ca 3 tundi.
Sukeldumine litsentsiga sukeldujale: 50€. Hind sisaldab sukeldumist (vastavalt oludele 45-60 min), varustuse renti ja kindlustust. Sukeldumisretke kava sõltub sellest kui palju aega on möödunud sinu eelmisest sukeldumisest ning sellest, kas soovid sukelduda paadist või kaldalt, kas oled huvitatud pigem veealustest koobastest või suurematest kaladest jms. Kogu ettevõtmise kestvus ca 2-2,5 tundi.
PADI sukeldumiskursused: al. 390€. Hind sisaldab teoorialoenguid ja mitut sukeldumist. Kursuste täpne kava koostatakse kliendi ning litsentseeritud eestikeelse instruktori koostöös.

TOIMUMISAEG ja –PIIRKOND: sukeldumised toimuvad nädalaringselt Tenerife lõuna- või läänerannikul (Los Cristianos / Playa de las Americas, Playa San Juan / Alcalá).
VANUSEPIIRANGUD: sukelduda saab alates 10. eluaastast ja vanuse ülempiiri pole - kõik oleneb seikleja tervislikust seisundist. NB! Enne sukeldumist tuleb täita tervislikku seisundit kirjeldav küsimustik.
SUKELDUMISTE KORRALDAJA: Palms Diving Tenerife.

BRONEERIMINE: sukeldumise broneerimiseks kirjutad siit otse sukeldumise korraldajale. Kirjutades pane kirja oma Tenerifel viibimise kuupäevad, majutuspaiga nimi ja sukelduda soovivate inimeste arv (laste puhul ka laste vanused). Meie omalt poolt soovime sulle meeldivaid elamusi veealuses maailmas!
Sinu broneerimiskiri ekskursiooni korraldajale:
Email again:

LIITU
 meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN.
KUIDAS TENERIFELE TULLA?
Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT .
KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST?
Loe selle kohta SIIT.
MIDA TENERIFEL TEHA?
Loe soovitusi SIIT.
KUHU TENERIFEL MINNA?
Loe soovitusi SIIT.
MILLINE ON TENERIFE KLIIMA?
Loe selle kohta SIIT.
JAGA INFOT SÕPRADEGA