JAGA INFOT SÕPRADEGA

EESTI KAPTENIGA VAALU JA DELFIINE VAATAMA: ILUS PÄEV OOKEANIL!


Wesipruul - see Eesti purjejaht on Tenerifel legend. Sest seitsme Tenrifel veedetud aastaga on Wesipruuli kapten Kristo ookeanile vaalu ja delfiine vaatama viinud juba peaaegu 3000 Eestist pärit puhkajat. Puhkad Tenerifel? Veeda mõnus ja elamusterohke päev sinetaval ookeanil! 

Eesti jaht ja juba seitse aastat helesinist ookeani kündnud muheda jutuga eesti kapten. Ujumis- ning snorgeldamispaus Armastuse koopa juures. Lõunasöök ookeanil koos mõnusa veini- või karastava õllesõõmuga. Ja muidugi vaalad... Need on märksõnad, mis võtavad kokku meeldejääva retke Atlandi ookeanile Wesipruuli pardal.

Tule ja naudi kohtumist Tenerife vetes elavate vaaladega (kui on pisut rohkem õnne, võid näha ka vallatlevaid delfiine) ja tunne rõõmu kulgemisest lõunamaa päikese all. Kuni 10 inimest mahutav Wesipruul ootab sind!

JAHISÕIDU HINNA SEES: Joogid (vein, õlu, vesi, limps), eine ookeanil ning transfeer sinu majutuspaigast Las Galletase jahisadamasse ja tagasi majutuspaika (juhul, kui majutus asub Tenerife lõunarannikul, piirkonnas Costa del Silencio/Palm Mar/Los Cristianos/Playa de las Americas/Costa Adeje/Adeje/Playa Paraiso/Callao Salvaje).

Vaata videot Wesipruulist ja vaaladest siit: 

HIND: täiskasvanu 50€, 3-12a lapsed 25€. Jahisõidu kestvus: kuni 6h.  

JAHISÕIDU BRONEERIMISEKS täpsustage oma Tenerifele saabumise ja saarelt lahkumise kuupäevad, teie majutuspaik ning jahisõidul osaleda soovivate inimeste arv. Meie reserveerime teile kohad, jahisõidu eest tasuda tuleb teil otse kaptenile.

BRONEERI jahisõit koos vaalavaatlusega siit:

Email again:

NB!!!
Wesipruuli on võimalik broneerida ka privaatseks ookeanireisiks, mille ajal on purjekas vaid sinu pere või sõprade päralt. Loe privaatjahisõidu kohta SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN.  

KUIDAS TENERIFELE TULLA?

Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST?

Loe selle kohta SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA?

Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA?

Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA?

Loe selle kohta SIIT.

JAGA INFOT SÕPRADEGA