JAGA INFOT SÕPRADEGA

TENERIFELE REISIMINE JA KOROONA / COVID-19

Tenerifele reisimine võib seoses COVID-19 koroonaviirusega olla seotud teatud kohustuste ja piirangutega, ent midagi turistile üle jõu käivat neis reeglites ei ole. Aeg-ajalt reegleid muudetakse, mistõttu hoia sellel leheküljel silm peal. Lehekülje lõpust leiad ka Tenerifel (ja teistel Kanaari saartel) koroonateste tegevate asutuste nimekirja koos kontaktandmetega.

Reisides Tenerifele ei ole enam tarvis esitada ei vaktsineerimistõendit ega negatiivset testitulemust kinnitavat tõendit. Ametliku info Hispaania Kuningiiki reisimise ja COVIDiga seotud võimalike piirangute kohta leiad SIITLisainfot Hispaaniasse / Tenerifele reisimise kohta saad ka SIIT.

Tenerifel kohapeal kehtivaid piiranguid ja kohustusi

Restoranid-baarid-ostukeskused on Tenerifel avatud, toimuvad ekskursioonid ning muu meelelahutus. Kohustus kanda maski kehtib meditsiiniasutustes ja apteekides (alates 6. eluaastast). Soovituslik (mitte kohustuslik) on maski kandmine kauplustes, muuseumides, kontserdisaalides ja teistes avalikuks kasutamiseks mõeldud kinnistes ruumides. 

KUS TENERIFEL KOROONATESTI TEHA SAAB? Kui tunned end Tenerifel viibides halvasti ning kahtlustad endal haigussümptomeid, saad küsida infot ja tegutsemisjuhiseid telefoninumbril +34 900 112 061. Samuti saad küsida infot Tenerifel koroonateste tegevatest maditsiiniasutustest, kus saad end vajadusel ühtlasi ka testida. Tenerifel (ja teistel Kanaari saartel) ametlikke koroonateste tegevate asutuste täispika nimekirja ja kontaktid leiad SIIT. Olles sattunud hädaolukorda, võid küsida nõu ka Eesti Vabariigi suursaatkonnast Madridis. Saatkonna kodulehe leiad SIIT.

TÄHELEPANU! Kui reisid Eestist Tenerifele ja Tenerifelt tagasi koju ümberistumiste-vahemaandumistega muudes riikides, vii end enne reisi kindlasti detailselt kurssi selle riigi (või nende riikide) koroonapiirangute ja nõuetega, kus sinu ümberistumine (või ümberistumised) toimub (toimuvad). Täpsusta ka, kas ja kui, siis kuidas riigis kehtivad nõuded puudutavad sind juhul kui sinu ümberistumine järgmisele lennule toimub samas lennujaamas või juhul, kui sa järgmisele lennule ümberistumiseks lennujaama vahetad. Kui ümberistumisriigis kehtivad nõuded näevad ette värske, negatiivse koroonatesti ettenäitamist, tuleb sul teha test ka enne koduteele asumist Tenerifel.

NB! Puhkatenerifel.ee ei ole vastutav ülalpool kirjeldatud nõuete, reeglite ja piirangutega seotud ametliku info võimaliku ootamatu muutumisega kaasneda võiva mitteaktuaalsuse ja -operatiivsuse eest. Seepärast soovitame enne reisi kindlasti küsida nõu oma reisikorraldajalt (või lennufirmast) ning jälgida värskeimat reisiinfot Eesti Vabariigi Välisministeeriumi kodulehel ja reisi sihtkoha valitsusasutuste ametlikes infokanalites.


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad
 SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.
JAGA INFOT SÕPRADEGA