JAGA INFOT SÕPRADEGA

HINNAD TENERIFEL: TOIT, ALKOHOL, AUTOKÜTUS, TAKSO...

Mis maksab Tenerifel toit? Alkohol? Autokütus? Taksosõit? Vastused neile küsimustele pakuvad huvi paljudele Tenerifel puhkajatele.

Kui meelelahutuse (vee- ja muude teemaparkide jms) peale on Tenerifel lihtne kulutada küllaltki krõbedaid summasid, siis nö argieluga seotud hinnad on saarel üldjoontes mõistlikud või Eestiga võrreldes pigem soodsad. Kohalike hindadega kursis hoiab teid meie „Elu Tenerifel“ blogi Facebookis.

Mis maksab Tenerifel toit?

Toidukaupade hinnad Tenerife kauplustes pakuvad huvi eelkõige neile, kes veedavad palmisaarepuhkuse renditud puhkusekorteris või apartamenthotellis ning endale ise toitu valmistavad. Siinkohal pakume sulle hinnaülevaadet Tenerifel elavate eestlaste lemmikpoodidest. Toidukaupade hinnad MERCADONA kauplustes leiad SIITHinnad HiperDino kauplustes leiad SIITHinnad LiDL´i kauplustes leiad SIIT.

Mis maksab Tenerifel alkohol?

Kas alkoholi hinnad Tenerifel on meie, eestlaste jaoks ikka piisavalt soodsad? Või tuleks enne reisi Lätist läbi käia?  Mureks puudub põhjus: alkohol O N Tenerifel soodne ning vägijooke Tenerifele kaasa vedada ei ole vähimatki mõtet. Ülevaate alkohoolsete jookide hindadest leiad SIIT

Mis maksab õlu rannabaarides?

Puhkus. Jäiselt külm õllekann päikesest kuumade kämmalde vahel ning helesinine ookean loksumas siinsamas, teisel pool kõnniteed. Mmmmm!!! Aga mis see mõnu maksab?

Khm-khm. Tuleb tõdeda, et tagasihoidlikult öeldes on Tenerife rannapromenaadidel õlut nautida soodsam kui Pärnu rannas või Tallinnas Raekoja platsil. Õlle hindadega Tenerife rannapromenaadidel saad tutvuda SIIN.

Mis maksab Tenerifel taksosõit?

Pärast kosutavat õlut või tummisemat drinki ööklubis tekib tihtipeale küsimus: mis maksab taksosõit hotelli? Takso ei ole paradiisisaarel kuigi kallis ning kulgemine kuurordi punktist A punkti B (või hotellist lennujaama jne jne jne) teie reisieelarvet tõenäoliselt nulli ei vii. Taksosõidu hindadega Tenerife lõunaosas saad tutvuda SIIN.

Mis maksab Tenerifel autokütus?

Kui kavatsete puhkuse ajal auto rentida, tahate te teada ka autokütuse hindu. Ütleme nii, et kütusehinnad Tenerife tanklates on tarbijasõbralikud ja mis eriti tore – püsivad stabiilsetena ega karga kümnete sentide kaupa üles-alla. Tutvu autokütuse hindadega Tenerife tanklates SIIN.                                                                                     

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN.                                                                                                                                                                                            

KUIDAS TENERIFELE TULLA?

Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST?

Loe selle kohta SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA?

Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA?

Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA?

Loe selle kohta SIIT.

TAHAD TENERIFEL KINNISVARA OSTA?

Loe selle kohta SIIT