JAGA INFOT SÕPRADEGA

MÜÜK: ROMANTILINE VILLAKOMPLEKS KAUNI AIAGA

See on sinu paradiis! Kauni haljastusega stiilne villakompleks Tenerife lõunaosas lubab nautida unistuste elu parimas kliimas. Samas saad soovi korral alustada äritegevust, sest peamajast ja 4 eraldi väikesest majakesest koosnev kompleks sobib ka näiteks majutusteenuse pakkumiseks. Objekti kirjelduse, hinna ja võimaluse otse müüjaga ühendust võtta leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

OBJEKTI KIRJELDUS. Kanaaripäraselt stiilse kiviaiaga ümbritsetud villakompleksi kuulub kena peamaja pererahvale elamiseks ning 4 väikest hubast eraldi majakest. See võimaldab kompleksi soovi korral kasutada näiteks majutusteenuse pakkumiseks või eksklusiivsete, kitsamale ringile mõeldud ürituste (joogalaagrid jms) läbiviimiseks. Villakompleksil on romantiline kauni haljastusega aed, kust leiab ka mõnusa väliköögi koosviibimisteks või lihtsalt värskes õhus kokkamiseks. Kompleksis on kokku 6 magamistuba ja 5 vannituba ning siit avanevad kaunid vaated ümbruskonnale. Objekt asub 10minutilise jalutuskäigu kaugusel väikese Arona linnakese keskusest.

PIIRKONNA KIRJELDUS. Väike ja peamiselt kohalikega asustatud ehthispaanialik Arona linnake, mille külje all villakompleks paikneb, asub 20minutilise autosõidu kaugusel Tenerife lõunalennujaamast ja vaid 10minutilise autosõidu kaugusel ookeanist/randadest. Arona on administratiivseks keskuseks samanimelisele vallale, mille koosseisu kuuluvad ka saare populaarseimad rannakuurordid Playa de las Américas, Los Cristianos ning Las Galletas/Costa del Silencio. Lisaks kuulsatele randadele võib Arona uhkeldada ka sellega, et just siit on saanud oma nime üks populaarne sõiduauto - linnamaastur SEAT Arona.

OBJEKTI PIND: 421m². KRUNT/MAATÜKK: 2182m². OBJEKTI HIND: 990 000€.

OBJEKTI MÜÜJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Kui sul tekkis selle objekti vastu tõsisem huvi, küsi lisainfot (või teisi kinnisvarapakkumisi) siit, otse CanServicio meeskonnalt!

Soovin selle objekti kohta lisainfot:

Email again:


LIITU meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT.

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Facebookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

JAGA INFOT SÕPRADEGA