JAGA INFOT SÕPRADEGA

MÜÜK: OOKEANIVAATEGA ILUS RIDAELAMUBOKS

Väga kvaliteetne, ookeanivaatega ridaelamukorter populaarses Los Gigantese/Puerto de Santiago kuurordis asuvas uues elamukompleksis. Korteri juurde kuuluvad privaatne grilliterrass ja garaaž ning objekt müüakse koos kogu sisustusega. Täpsema kirjelduse, hinna ja võimaluse otse korteri müüjaga ühendust võtta leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

OBJEKTI KIRJELDUS. Korteris on köök-elutuba, 3 magamistuba, 3 vannituba ning terrassid vaatega linnale, ookeanile ja naabersaarele La Gomerale. Lisaks kuulub korteri juurde panipaik keldrikorrusel ja avar garaaž. Ridaelamukompleksi siseõues on olemas bassein. Kompleks asub Los Gigantese/Puerto de Santiago kuurordis, vaiksel ja rahulikul Calle Lajas de Chapin`i tänaval. Vaid 150 meetri kaugusel asub suur ning saare parimate hindadega supermarket Mercadona. Rand (Playa de la Arena) on 20minutilise kõnni kaugusel.

PIIRKONNA KIRJELDUS. Tenerife läänerannikul asuv Los Gigantese/Puerto de Santiago kuurort on üks parema kliimaga paiku Tenerifel ning kuulub seetõttu saare tuntumate ja populaarsemate turismi- ja rannapuhkusepiirkondade hulka. Siinsed, ookeanist püstloodis sadade meetrite kõrgusele kõrguvad Los Gigantese kaljud on üks kuulsamaid looduslikke vaatamisväärsusi Tenerifel. Ookeanist ja banaaniistandustest ümbritsetud linna ühendab saare teiste piirkondadega hästi korraldatud ühistransport ning kohapeal on esindatud kõik kohalikud suuremad supermarketiketid (Mercadona, LiDL, Dino)Los Gigantese/Puerto de Santiago kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

KORTERI PIND: 250m². KORTERI HIND: 289 000€.

KORTERI MÜÜJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Kui sul tekkis selle objekti vastu tõsisem huvi, küsi lisainfot (või teisi kinnisvarapakkumisi) siit, otse CanServicio meeskonnalt!

Soovin selle objekti kohta kohta lisainfot:

Email again:


LIITU meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT.

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Facebookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

JAGA INFOT SÕPRADEGA