JAGA INFOT SÕPRADEGA

MÜÜK: KAHETOALINE KORTER LOS CRISTIANOSES

Täielikult renoveeritud,  mugav ja hubane kahetoaline korter Tenerife lõunaosa ühes parimas rannakuurordis Los Cristianoses. Korter müüakse koos mööbliga. Objekti kirjelduse, hinna ning võimaluse otse korteri müüjaga ühendust võtta leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

KORTERI KIRJELDUS. Kahetoalises renoveeritud korteris on köök-elutuba, magamistuba, rõdu ning wc/vannituba. Korter paikneb Los Cristianose vaikses ja rahulikus osas, Calle la Montañita tänaval (majakompleks „Colina II“). Majakompleksil on oma bassein. Lähiümbruses on olemas toidupoed (sh. saare parimate hindadega toidupood Mercadona), ostukeskus (Parque Santiago VI), mitmeid mõnusaid söögikohti, bussipeatus, koolid ja perearstikeskus. Randa on siit 700 meetrit, Los Cristianose sadamasse 800 meetrit. Parkimine tänaval tasuta.

PIIRKONNA KIRJELDUS. Los Cristianos on Tenerife üks populaarsemaid rannakuurorte ja ühtlasi ka saare lõunaosa üks kvaliteetsemaid elukeskkondi. Siin on olemas kõik eluks vajalik alates ilusatest randadest ning lõpetades avalike teenuste, kaupluste, sportimisvõimaluste, koolide ja bussijaamaga. Los Cristianose reisisadamast saab mugavate kiirlaevadega sõita naabersaartele La Gomerale, El Hierrole ja La Palmale. 16. sajandisse ulatuva ajalooga Los Cristianos on välja kasvanud kunagisest kalurikülast, mistõttu on siin turismisagina kõrval säilinud ka meeldiv annus kohalikku elulaadi. Los Cristianose kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

KORTERI PIND: 53 m². KORTERI HIND: 139 000€.

KORTERI MÜÜJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Kui sul tekkis selle korteri vastu tõsisem huvi, küsi lisainfot (või teisi kinnisvarapakkumisi) siit, otse CanServicio meeskonnalt!

Soovin selle korteri kohta lisainfot:

Email again:


LIITU meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT.

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Facebookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA