JAGA INFOT SÕPRADEGA

MÜÜK: ÜHETOALINE KORTER OOKEANI LÄHEDAL

Kena, ühetoaline ehk stuudiokorter Tenerife lõunarannikul Costa del Silencios, vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel ookeanist. Täpsema info ning võimaluse otse korteri müüjaga ühendust võtta leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

KORTERI KIRJELDUS. Korter paikneb väga heas asukohas Costa del Silencios, Calle Diana nime kandval tänaval (kompleksis „Eureka“) - vaid paarisaja meetri raadiuses on olemas toidupoed, söögikohad ja ühistransport ning ookeani/rannani on siit vaid 400 meetrit. Stuudiokorteril on köögi- ja elutoaosa ning wc/vannituba. Kõrghaljastusega ümbritsetud majakompleksis on bassein.

PIIRKONNA KIRJELDUS. Costa del Silencio on üks eestlaste lemmikelupaiku saarel, ka on linnake populaarne Eestist pärit talvitujate seas. Kinnisvarahinnad Costa del Silencios on Tenerife lõunaosa mõistes küllaltki soodsad, samas on siin olemas kõik eluks vajalik. Linnake asub vaid 15-20minutilise autosõidu kaugusel Tenerife lõunalennujaamast ja kuulsaimatest rannakuurortidest (Playa de las Américas, Costa Adeje, Los Cristianos), samuti on siit nende paikadega väga hea ja tihe bussiühendus. Ajapikku on Costa del Silencio kokku kasvanud naaberlinnakese Las Galletasega mis on tuntud oma jahisadama, ranna ja kalaturu poolest. Seega on Costa del Silencio (mis tõlkes tähendab vaikuse rannikut) hea valik neile, kes eelistavad nautida vaiksemat elurütmi kui saare suurimad turismikeskused seda pakkuda suudavad.

KORTERI HIND: 86 000€.

KORTERI MÜÜJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Kui sul tekkis selle korteri vastu tõsisem huvi, küsi lisainfot (või teisi kinnisvarapakkumisi) siit, otse CanServicio meeskonnalt!

Soovin selle korteri kohta lisainfot: 

Email again:


LIITU
meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT. 

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Facebookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Otsi soodsaid lennupileteid SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA