JAGA INFOT SÕPRADEGA

SOOVID TENERIFEL KINNISVARA OSTA? 

Tenerifel kinnisvara omamine on eestlaste seas muutumas üha populaarsemaks. Osalt kindlasti ka sel põhjusel, et saarel kohapeal pakutakse eestikeelset kinnisvarateenust.  

Tenerife on eestlasele meeltmööda. Sest siinne tervislik kliima, kaunis loodus ning sõbralik ja turvaline elukeskkond sobivad hästi nii alaliselt saarel elamiseks kui ka talvepuhkuse veetmiseks.

Kinnisvara Tenerifel – väärt investeering

Õigesti valitud kinnisvara Tenerifel on kasu(m)lik investeering – saare üha kasvav populaarsus turismipiirkonnana avaldab mõju ka kinnisvarahindadele. Seda nii hilisemat kinnisvara müüki kui ka võimalikku väljarentimist silmas pidades. Loomulikult on kinnisvara ostmise puhul äärmiselt oluline, et kõik soetatud objektiga seonduv oleks laitmatult korras ning et tehingu käigus oleksid pisimadki detailid ja nüansid ostjale arusaadavad. Lühidalt – kinnisvara müüja/vahendaja peab olema usaldusväärne ning kursis kohalike oludega.

Nord Property - kinnisvara Tenerife eestlastelt

NORD PROPERTY TENERIFE on eestlastele kuuluv ning ka eestlaste poolt juhitud kinnisvarabüroo Tenerifel. Saare pealinnas Santa Cruzis (aadressil Calle El Pilar 2, 8c) asuv Nord Property pakub kliendile eestikeelset täisteenust nii kinnisvaraga seotud nõustamisel kui ka ostu-müügitehingutes.  Samuti pakutakse kinnisvara pikaajaliseks rendiks.

Kahe aasta eest Tenerife laienenud Nord Property on tuntud tegija nii Eestis, Soomes kui ka mandri-Hispaanias. Ettevõtte siinset haru juhib juba aastaid Tenerifel elanud eestlanna Mae Putk, kelle tiimiga on liitunud teisigi kohalikke eestlasi. Seega olete oma kinnisvarasooviga täpselt õiges kohas.

NORD PROPERTY TENERIFE eesti keelt kõneleva meeskonnaga saad ühendust SIIT ja SIIT.

Nord Property Tenerife Facebooki lehe leiad SIIT.

Puhka Tenerifel. Kasvõi elu lõpuni!


KUIDAS TENERIFELE TULLA?

Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST?

Loe selle kohta SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA?

Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA?

Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA?

Loe selle kohta SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

Vaata videot põnevatest tegevustest siit:

VAATA KA TEISI MEIE VIDEOSID: