JAGA LUGU SÕPRADEGA

PEA EES TEADMATUSSE EHK MIKS ME TENERIFELE KOLISIME?

Elada tuleks nii, et surres ei oleks kahju elus tegemata-proovimata jäetud asjadest ja täitmata jäänud unistustest... Kena ütlus, aga proovi sa selle järgi elada, eksole.

Üks unistustest, mis meie peres pikalt tiksus, oli seotud Tenerife saarega. Et võtaks kätte ja veedaks mingi osa oma elust siin... Päriselt. Sündis see unistus 2001. aasta kevadel, esmakordselt Tenerifel veedetud puhkusenädalal.

Lend mugavustsoonist välja

Hilisemad saarekülastused kinnitasid kiusatust veelgi, mis tähendas, et unistusest sai ühel ilusal päeval otsus. Seda enam, et selleks hetkeks juba 19 aastat ja 9 kuud kestnud töö ajakirjanduses ning erinevatele Eesti tippetevõtetele turundus- ja reklaamtekstide kirjutamine oli moondunud rõõmust rutiiniks ning pikalt mugavustsoonis tukkunud hing kriiskas vahelduse järele.

Mida tegema hakata? Pole halli aimugi...

Tagasisõidupileteid me ei ostnud ja ausalt öeldes polnud meil halli aimugi, kui pikaks see ettevõtmine kujuneb, mida me Tenerifel õigupoolest tegema hakkame ning kuidas me võõrsil tundmatusse igapäevaellu sukeldudes hakkama saame. Otsustasime, et seda näidaku aeg. Ja et näidaku aeg ka seda, kas perekondlik ellujäämiseksperiment päikesesaarel kujuneb jäiseks supluseks või millekski märksa nauditavamaks. Kogemuste võrra rikkamaks saame mõlemal juhul.

Mõned pambud = kogu kaasavara

Nii me siis maandusimegi 2015. aasta 20. veebruaril üheotsapiletitega Tenerife lõunalennujaamas, kaasas üks kohver, neli reisikotti ja kolm väiksemamõõdulist seljakotti. Kokku 105 kilo jagu rõivaid, jalatseid ja muud hädatarvilikku. Vaid 105 kg pagasit oli meie puhul märkimisväärselt tagasihoidlik saavutus, kuna näiteks olime suutnud ka kõigest 1 ööks Rakvere spaasse minnes kaasa vedada mitu kohvrit vaatamata sellele, et vaja läinuks vaid hambaharju ja supelpükse. Niisiis. Tere Tenerife, siin me oleme! Mis edasi saama hakkas, loe juba järgmisest loost...


PLAANID PUHKUST TENERIFEL?  Jälgi meie turismiinfot Facebookis! Meie Puhka Tenerifel! infolehe leiad SIIT ning Puhka Tenerifel! infogrupiga saad ühineda SIIN.

Kui tahad olla kursis reaalse eluga Tenerifel, liitu meie Elu Tenerifel Facebooki-grupiga SIIN ning Elu Tenerifel blogilehega SIIN.